3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Harrie Kuyten (1883-1952)
inkttekening, gesign. r.o., 38 x 26 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Overboden