14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
China, rolschildering op zijde, 20e eeuw,
met tekst en vogel op tak
Herkomst: uit een particuliere collectie
Taxatie: € 30 - € 60
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20