14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1202 - Pleet en galanterieën
IMG_0634
Catalogusnummer: 1093
China, rolschildering op zijde, 20e eeuw,

met tekst en vogel op tak

Herkomst: uit een particuliere collectie

Taxatie: € 30 - 60
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20