14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1093
China, rolschildering op zijde, 20e eeuw,

met tekst en vogel op tak

Herkomst: uit een particuliere collectie

Taxatie: € 30 - € 60
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20