5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 17e eeuw
Portret van een jong meisje als herderin
paneel, verso veilingetiket met naamsvermelding Govert Flinck, 63 x 51 cm.
Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500