020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4839
Hollandse school, 18e/19e eeuw,
Man met een kopje bij een bord met fruit
paneel, 23 x 21 cm.
[1]
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50
Overboden