3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4845
update-catalogue
Portret van Eduard Douwes Dekker, circa 1865,

met annotatie 'Aandenken J Eduard de Vries van Multatuli'. Jan Eduard de Vries (1808-1875) was theaterdirecteur van o.a. de Stadsschouwburg en Frascati

litho, 42 x 37 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden