3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4871
update-catalogue
Theo van Delft (1883-1967)

Volendammer vissers. Hierbij tekening door Barend Hendrik ter Weeme (1890-1956), 'Aan het werk'.

pastel, gesign. r.o., 42 x 60 cm.houtskool, gesign. r.o., 37 x 27 cm.

[2]

Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180

outbid-warning
Overboden