5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, ca. 1780
Portret van Hendrik Jan van Schuler (1763-1792) en Godard Willem Adriaan van Schuler (1764-?)
tweemaal doek, herkomst: aangekocht uit Kasteel Oudegein, 1910, 46 x 38 cm.
Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Hamerprijs: