5045
Catalogusnummer: 5045
Peter van Poppel (geb. 1945)

'Atelier'

litho en gouache

30 x 30 cm.

gesign. r.o., '86, 18/25

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80