2e zitting - Woensdag 26 juni 14.00 uur : 5000-5213- Moderne en hedendaagse kunst
Catalogusnummer: 5045
Peter van Poppel (geb. 1945)
'Atelier'
litho en gouache
30 x 30 cm.
gesign. r.o., '86, 18/25
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Hamerprijs:
€ 80