5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school (17e eeuw)
paneel, ex. collectie von Liphart, 69 x 58 cm.
Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000