11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2805-3239 - Chinese porcelain
China, aan paar porseleinen flesjes, 20e eeuw,
elk gedecoreerd met ijzerrode en vergulde lotusranken op een turquoise ondergrond, met apocrief Qianlong merk (een met haarlijn, frits)
China, a pair of porcelain bottle vases, 20th century, each decorated in gilt and iron-red with lotus scroll on a turquoise ground, with apocryphal Qianlong mark (one with hairline, frits)
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140