11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2860
China, aan paar porseleinen flesjes, 20e eeuw,

elk gedecoreerd met ijzerrode en vergulde lotusranken op een turquoise ondergrond, met apocrief Qianlong merk (een met haarlijn, frits)

h. 12 cm.

China, a pair of porcelain bottle vases, 20th century, each decorated in gilt and iron-red with lotus scroll on a turquoise ground, with apocryphal Qianlong mark (one with hairline, frits)

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140