3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Toegeschreven aan Willem de Zwart (1862-1931)
doek, niet ingelijst, resten signatuur l.o., 32,5 x 25 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300
Overboden