5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4535A
Wouterus Verschuur (1812-1874)

Paard in een stal

paneel, gesign. l.o., 27,5 x 32,5 cm.

Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775

Hamerprijs: € 775