11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
Japan, kapitale kantige Imari dekselvaas, 18e eeuw, Edo periode,
met decor in cartouches, de vergulde knop in vorm van roofvogel gezeten op rots. Op kantig losse bronzen voet (rand van de hals en rand van deksel gerestaureerd, deksel bakfoutje en haarscheur)
h. 67, diam. 29 cm. bronzen voet 8 cm. 8kg.
Provenance: nalatenschap, Enschede
(rim of neck and rim of lid well restored, hairline and firing default to lid)
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 900
Hamerprijs: € 900