Catalogusnummer: 4852
Alexander van Maasdijk (1856-1931)

'Van Beuningen, burgemeester van Amsterdam, bij de ministers van Frankrijk'

inkt en aquarel, gesign. r.o., 29 x 45 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380