Alexander van Maasdijk (1856-1931)
'Van Beuningen, burgemeester van Amsterdam, bij de ministers van Frankrijk'
inkt en aquarel, gesign. r.o., 29 x 45 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380