3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Cornelis Joseph de Heur (1707-1762)
Studie van een zittend mannelijk naakt
rood krijt, verso gesign., 57 x 34 cm.
Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700