020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4835
Franse school, 19e eeuw
Moeder en kind
doek, diam. 48 cm.
[1]
Taxatie: € 1.200 - € 1.600
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800
Hamerprijs:
€ 1.800
Overboden