3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4835
update-catalogue
Franse school, 19e eeuw

Moeder en kind

doek, diam. 48 cm.

[1]

Taxatie: € 1.200 - € 1.600
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800

Hamerprijs: € 1.800

outbid-warning
Overboden