1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99843366
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4861
update-catalogue
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)

Gezicht op daken. Hierbij litho door Daumier.

houtskooltekening

26 x 20 cm.

monogram r.o.

[2]

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240

outbid-warning
Overboden