1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)
Gezicht op daken. Hierbij litho door Daumier.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240