Oostenrijk- Hongarije, theekistje, 2e helft 19e eeuw,
ovaal model versierd met gestileerde bloem- en blad gravure, scharnierende deksel met knop in vorm van putto, vergulde binnenzijde op vier voluutvormige pootjes met sleuteltje, monogramgravure, mt. onduidelijk A?, gekeurd Wenen, 1872-1922, 800st
h 13,5 cm, 13 x ca. 12 cm, . 480 gr.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650