2e zitting - Woensdag 14 april 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 501
Oostenrijk- Hongarije, theekistje, 2e helft 19e eeuw,

ovaal model versierd met gestileerde bloem- en blad gravure, scharnierende deksel met knop in vorm van putto, vergulde binnenzijde op vier voluutvormige pootjes met sleuteltje, monogramgravure, mt. onduidelijk A?, gekeurd Wenen, 1872-1922, 800st

h 13,5 cm, 13 x ca. 12 cm, . 480 gr.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650