Twee diverse brandewijnkommen, naar antiek voorbeeld, 19e eeuw,
gehamerd rond gelobd Fries model met gedreven bladmotieven, paar ajour oren aan weerszijden, gemerkt pseudo keuren Schoonhoven en Sheffield 1893 keuren en ovaal model, mt. A. de Groot- Boersma 1975 -1909 Sneek, Londens importkeur, beide 1e gehalte
h 6,5 cm, 17 x 11 cm, h 7,7 cm, 26 x 12 cm, 430 gr.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 250 - € 450
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360