Johanna Haverkamp-Machwirth (1874-1945)
Bloemstilleven. Dit betreft een werk dat zij schilderde voordat zij in 1907 met de kunstenaar Gerrit Haverkamp trouwde.
doek, gesign. J. Machwirth l.o., niet ingelijst, 40 x 30 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180