David Joseph Bles (1821-1899)
inkt en aquarel, gesign. l.o., herk. M.L. de Boer, no. 4374, 17,6 x 12,5 cm.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280