2e zitting - Woensdag 14 april 19.00 uur : 0500-0692 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 509
Slatang, soepopdienlepel en diverse opdiencouverts, 19e eeuw,

de tang met gelobde versiering, mt. J. D. Arnoldi & J.W. Wielick, Amsterdam 1842, 1e gehalte, soelepel mt. J. v. Wijk Amsterdam 1852 1e gehalte, restauraties bij opdiencouverts, 2e gehalte

l 25 cm, l 32 cm, ca. l 29 cm, 652 gr.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

[6]

Taxatie: € 250 - € 350
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240