2e zitting - Woensdag 26 juni 14.00 uur : 6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Dianne Bakker (geb. 1958)
gesign. r.o., 1994, oplage 8
Herkomst: Galerie Petit, Amsterdam; Uit een particuliere collectie
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70