11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2971
China, een collectie famille rose porselein, 18e-20e eeuw,

bestaande uit een bord, een set van vijf schoteltjes, een set van vijf en een losse deksel (beschadigingen)

diam. 23 cm. max.

[12]

China, a collection of famille rose porcelain, 18th-20th century, comprising a plate, a set of five saucers, a set of five and one cover (damages)

Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70