11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2956
China en Japan, een set van zes Imari porseleinen koppen en schotels, 18e eeuw,

gedecoreerd met bloemen, samen met een set van vier schotels en een losse kop en schotel (een kopje defect, enkele chips, haarlijn)

diam. 14,4 cm.

[18]

China, a set of six Imari porcelain cups and saucers, 18th century, decorated with flowers, together with a set of four saucers and a single cup and saucer (one cup damaged, some chips, hairline)

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320