Twee 14krt. gouden broches, een hanger, ring en een paar oorhangers
Eén broche tevens hanger, bezet met een schelpcamee. Eén broche bezet met een geëmailleerde plaquette, gesigneerd H. Homberg Amsterdam. Oorhangers, 19e eeuw en bezet met granaat. Hierbij een granaten en een barok parelcollier
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400