5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4505
Jacob van Loo (c. 1614-1670)

Portret van een jongen, in roze zijde kleding, spelend met twee puppy's

doek, in 18e eeuwse vergulde lijst, Herkomst: Collectie William Drury Lowe, Locko Park, Derbyshire, inventaris catalogus 1901 no. 123, als Gerard de Lairesse, veiling Sotheby's London, paintings from the Drury Lowe collection at Locko Park, 6 dec. 1995, lot 38, 153 x 115,5 cm.

Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid

Taxatie: € 20.000 - € 30.000
Huidig bod: € 22.000
Hamerprijs: € 22.000

Hamerprijs: € 22.000