3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Diverse schilderijlijsten
Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Overboden