5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Europese school, 17e/18e eeuw
olieverf op koper op paneel, 41 x 56 cm.
Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid
Taxatie: € 1.200 - € 1.800
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800