5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Ans van den Berg (1873-1942)
Stilleven met plant met bloemen
doek, gesign. r.o., 72 x 61 cm.
Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420