5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)
doek, gesign. l.o., herk. Sotheby's Amsterdam, 26 april 1999, 74 x 60,5 cm.
Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid
Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 675
Hamerprijs: € 675