5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Marie van Regteren Altena (1868-1958)
doek, gesign. r.o., herk. Christie's Amsterdam 18 januari 2000, lot 244, niet ingelijst, 40 x 48 cm.
Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid
Taxatie: € 800 - € 1.500
Huidig bod: € 925
Hamerprijs: € 925