5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4511
Albertus Jonas Brandt (1788-1821)

Vlinders, een sprinkhaan en een libel

inkt en aquarel, 16,5 x 24 cm.

Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000

Hamerprijs: € 4.000