5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Albertus Jonas Brandt (1788-1821)
Vlinders, een sprinkhaan en een libel
inkt en aquarel, 16,5 x 24 cm.
Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid
Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000