Catalogusnummer: 3165
Japan, bruin gepatineerde en deels met zilver ingelegde bronzen koro, Meiji periode;

uitgevoerd met voorstelling van eend en pioenrozen. De grepen in de vorm van draken (drakenknop los/gelijmd).

h. 22 cm, b. 15 cm.

Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid

knob glued

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200