10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, bruin gepatineerde en deels met zilver ingelegde bronzen koro, Meiji periode;
uitgevoerd met voorstelling van eend en pioenrozen. De grepen in de vorm van draken (drakenknop los/gelijmd).
Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200