4e zitting - Donderdag 15 april 14.00 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 5181
Portol (21e eeuw)

'De laatste sigaret'

doek, verso gesign., 2011, 70 x 90 cm.

Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam

Estimate: € 50 - € 80
Current bid: € 180
Hammer Price: € 180

Hammer price: € 180