3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Ype Wenning (1879-1959)
Portret van een meisje met pauwenveer
maroufle, gesign. r.o., 23 x 19 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Overboden