2e zitting - Woensdag 26 juni 14.00 uur : 6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Joaquin Peinado (1898-1975)
gesigneerd en gedateerd r.o. '57
Herkomst: uit een particuliere collectie
Taxatie: € 5.000 - € 8.000
Huidig bod: € 5.000
Hamerprijs: € 5.000