5007
Catalogusnummer: 5007
Joaquin Peinado (1898-1975)

Bloemstilleven

46 x 55 cm.

gesigneerd en gedateerd r.o. '57

Herkomst: uit een particuliere collectie

Taxatie: € 5.000 - 8.000
Hamerprijs: € 5.000

Hamerprijs: € 5.000