99843369
Catalogusnummer: 4846
Joseph Milner (geb. 1888)

Schaapsherder in landschap. Hierbij litho door Steinlen.

aquarel,

gesign. en litho, 25 x 25 cm.

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60