1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4846
Joseph Milner (geb. 1888)

Schaapsherder in landschap. Hierbij litho door Steinlen.

aquarel,

gesign. en litho, 25 x 25 cm.

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60