5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4535
Louis Johan Hendrik Meijer (1809-1866)

Sloep bij een stoomschip op zee

paneel, gesign. r.o., 14,5 x 18,7 cm.

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000