5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4533
Mari ten Kate (1831-1910)
Markttafereel
paneel, gesign. r.o., 17 x 23 cm.
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800
Hamerprijs:
€ 800