3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Stilleven met zonnebloemen
doek, gesign. r.o., 100 x 70 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Overboden