15e zitting - Maandag 26 april 13.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Drie met wilgentenen gekuipte butte's;
één gesigneerd 'M.C. de Waard, R'dam Z. Kuiper' en één met geschilderde houtnerf decoratie en voorzien van de naam 'L. v.d. Wal' en gedateerd '1935'.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160