10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: 4600-4634 - Perzische en Islamitische kunst
Tibet, kapala met verguld bronzen deksel en houder, begin 20e eeuw,
de deksel gemodelleerd met boeddhistische symbolen en de dekselknop met vajra, de driehoekige houder met schedels (slijtage)
Ex Collectie Klaus Böttger, Wiesbaden, Duitsland
Tibet, kapala with gilt-bronze cover and stand, early 20th century (wear), Ex Collection Klaus Böttger, Wiesbaden, Germany
Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850