Duitsland, sauskom, 18e eeuw, beneden wettelijk gehalte bevonden, Frankrijk, siervaas Louis XVI stijl,
schuitvormig langwerpig kom met twee oren- en schenktuiten, vergulde binnenzijde, mt. Friedrich Schülze 1716- ca. 1759 ( toegeschreven ) Hannover ca. 1740, BWG, ajour vaas op vierkante voet, 2e gehalte, incompleet,
h 7 cm, l 23 cm, h 24 cm, br. 12 cm, 774 gr.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250