2e zitting - Woensdag 14 april 19.00 uur : 0500-0692 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 561
Duitsland, sauskom, 18e eeuw, beneden wettelijk gehalte bevonden, Frankrijk, siervaas Louis XVI stijl,

schuitvormig langwerpig kom met twee oren- en schenktuiten, vergulde binnenzijde, mt. Friedrich Schülze 1716- ca. 1759 ( toegeschreven ) Hannover ca. 1740, BWG, ajour vaas op vierkante voet, 2e gehalte, incompleet,

h 7 cm, l 23 cm, h 24 cm, br. 12 cm, 774 gr.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250

Hamerprijs: € 1.250