Catalogusnummer: 3155
Japan, een zilverkleurig metalen bol vaasje, 20e eeuw,

met abstracte decoratie, onderzijde gesigneerd, in gesigneerde doos

h. 15 cm.

Japan, a silver-coloured metal bulbous vase, 20th century, with abstract decoration, the base signed, in signed box

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300