2e zitting - Woensdag 14 april 19.00 uur : 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 579
Paar diverse bowllepels, 18e/19e eeuw en mosterdpot, Louis XV stijl,

schuitvormige bowllepel met baleinen steel mt. J. D'Hoy I Middelburg , eind 18e eeuw, pot, ajour met bloemquirlandes en opstaande deksel met eikelvormige knop, pseudo keuren, blauw bijpassende glazen potje

h 12 cm, 39 x 10 cm, 43 x 7,5 cm, bruto 392 gr.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340