10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: - Chinees porselein vervolg
China, twee gestoken en verguld houten panelen, begin 20e eeuw,
één rond en ajour met decor van strijders, de ander met vazen
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200