10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: - Chinees porselein vervolg
Catalogusnummer: 3000
China, twee gestoken en verguld houten panelen, begin 20e eeuw,

één rond en ajour met decor van strijders, de ander met vazen

35 x 35 en 14 x 42 cm.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200