10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: 4600-4634 - Perzische en Islamitische kunst
Laos, een bronzen figuur van Boeddha, ca. 17e eeuw,
gezeten in virasana op een troon, gekleed in samghati en met meditatieve uitdrukking op zijn gezicht (restauratie)
Provenance: aangekocht bij Jean Nies
Laos, a bronze figure of Buddha, ca. 17th century, seated in virasana on a shaped throne, dressed in samghati, his face with meditative expression (restoration)
Taxatie: € 1.500 - € 2.000
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600