99844461
Catalogusnummer: 4809
E. Morel (20e eeuw)

Vrouw op een pad aan de rand van een bos langs een meer

paneel

30 x 40 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 140 - 180
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150